Sayın Konuklarımız, ESKİŞEHİR ÖNCÜ EMLAK'ın size sunduğu hizmetlerden daha iyi yararlanabilmeniz için üye olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sitemize üye olmak suretiyle sizlerde satmak veya kiraya vermek istediğiniz emlağınızı kolayca ekleyebilirsiniz.

Giriş Paneli
Sami KARAGÖZ

Sami KARAGÖZ

1956 yılında Aksaray'da doğdu. İlk ve Orta Öğretimini Helvadere Kasabasında okuduktan sonra Niğde Öğretmen Okulundan 1976 yılında mezun oldu. 2002 yılına kadar değişik İl, İlçe ve köylerde Sınıf Öğretmeni ve Yönetici olarak görev yaptı. Bu süreç içerisinde Anadolu Üniversitesinde Önlisans ve arkasından Lisans Tamamlama eğitimini bitirerek Türkçe Öğretmeni oldu. Emekli olduğu 2002 yılından bu yana Gayrimenkul Danışmanlığı yani Emlakçılık yapmaktadır. Eskişehir Emlakçılar Odasına kayıtlı olup sicil numarası 276'dır ve 26/52868 Esnaf Ticari sicil numarası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasını kayıtlıdır. 2002 yılında kurduğu ESKİŞEHİR ÖNCÜ EMLAK'ı bu günlere taşıyan değerin aşırı kar amacı gütmeyen, güleryüzlü ve dürüst hizmet anlayışı olduğu başta müşterileri, dostları olmak üzere tüm Eskişehir Esnafı tarafından bilinmektedir.

Arsa - Tarla - Daire - Apart - Müstakil Ev - Villa - Otel ALIM SATIMI ve KİRAYA VERİLMESİ KİRALANMASI

Kat Mülkiyeti - Kat İrtifakı - İskan ve Beyanname - Cins Değişikliği - Yıkım Ruhsatı - Tevkit - İfraz - Yola Terk 

Tapu Alım Satımı - Tapu Çıkartılması - İpotek - İntikal - Taksim - Ruhsat İŞLERİNİZİN TAKİBİ yapılır.

Web site URL: http://www.eskisehironcuemlak.com Haber Ver: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sayfa 1 / 2

Konut Kredi Hesaplayıcı


Kredi Miktarı:

(TL olarak giriniz, kuruş girmeyiniz!)
Vade:
Yıl
Aylık Faiz:
%
Aylık ödenecek miktar:

Toplam ödenecek miktar:

Help

Biz nerdeyiz?

İletişim